Uroczyste pożegnanie klasy 8

„Nic dwa razy się nie zdarza” – tą piosenką zakończyła się uroczysta akademia przygotowana przez klasę 8. Wydawałoby się, iż zakończenie roku szkolnego to rutyna (przemówienia, podziękowania, program artystyczny zarówno klasy siódmej, jak i ósmej, nagrody, świadectwa) – tak jednak nie było…

            Koniec roku szkolnego dla naszych uczniów, którzy stali się absolwentami Szkoły Podstawowej w Nowym Rybiu to mnóstwo wzruszeń, ciepłych słów.

            Ósmoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie, przekazali Sztandar uczniom klasy siódmej, która od nowego roku szkolnego będzie najstarszą klasą w naszej szkole. Następnie podzielili się swoimi spostrzeżeniami na temat nauczycieli, którzy ich uczyli. Z kolei klasa siódma przygotowała parodię egzaminu ósmoklasisty, wcielając w przypisane role. Obdarzyła także swoich starszych kolegów i koleżanki słodkimi upominkami. Na zakończenie najlepsi ósmoklasiści odebrali z rąk Pani Dyrektor nagrody, a ich rodzice listy gratulacyjne.

Życzymy Wam drodzy ósmoklasiści, żebyście byli odważni, wierzyli w siebie i swoje możliwości. Niech dalsza nauka sprawia Wam przyjemność i stawia przed Wami nowe wyzwania. Powodzenia!

Anna Grzyb

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *