Pożegnanie klasy ósmej

Dnia 23 czerwca klasa ósma uroczystą akademią pożegnała szkołę podstawową. Na uroczystość stawili się uczniowie klasy ósmej i siódmej, nauczyciele i rodzice. Akademia rozpoczęła się przekazaniem Sztandaru Szkoły Podstawowej w Nowym Rybiu młodszym kolegom i koleżankom, a także wspólnym odśpiewaniem Hymnu Polski.

Następnie ósmoklasiści przedstawili krótką inscenizacją wspominającą swój pobyt w murach naszej szkoły. Pożegnali całą społeczność szkolną dziękując rodzicom,  nauczycielom i pracownikom obsługi za trud ich wychowania.

Siódmoklasiści żegnając swoich starszych kolegów i koleżanki odegrali wybrane lekcje, wcielając się w role nauczycieli i uczniów klasy ósmej. Nie obyło się bez ogromnych emocji i śmiechu. Na pamiątkę wręczyli każdemu absolwentowi upominek.

Po części artystycznej głos zabrała Pani dyrektor Maria Sułkowska żegnając ósmoklasistów i życząc im samych sukcesów w dalszej drodze życia. Szczególne życzenia otrzymał Sasza, który przebywał w naszej szkole 2 miesiące. List do klasy ósmej przeczytała ich wychowawczyni pani Jadwiga Kowalczyk.

Na zakończenie Pani Dyrektor wraz z Przewodniczącą Rady Rodziców Panią Elżbietą Kołodziej wręczyły nagrody i dyplomy, Tytuł Prymusa Szkoły otrzymała Wiktoria Brewczyńska, a świadectwa z wyróżnieniem Zuzanna Gogól i Justyna Kucza. Rodzice nagrodzonych uczennic otrzymali Listy Gratulacyjne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *