III POWIATOWY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO „ENGLISH CULTURE”

W dniu 09.04.2024r. (wtorek) w Zespole Szkół  im. Komisji Edukacji Narodowej w Tymbarku odbył się III  Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego „English Culture”. Konkurs przeprowadzony został z wykorzystaniem technik multimedialnych. Honorowy patronat nad konkursem objął Starosta Powiatu Limanowskiego Pan Mieczysław Uryga.  

W konkursie udział wzięło 28 uczniów klas ósmych z 10 szkół powiatu limanowskiego. Konkurs odbył się w formie quizu, do którego rozwiązania używano smartfonów. Celem konkursu było motywowanie uczniów klas ósmych do doskonalenia swoich umiejętności językowych, pogłębianie wiedzy z zakresu kultury, historii, miast i wybitnych postaci UK.

Również nasza szkoła była dzielnie reprezentowana przez 3 uczennice: Annę Kucza, Oliwię Bieniek oraz Lenę Pławecką. Po zaciekłej rywalizacji ostatecznie Ania zajęła 7 miejsce i otrzymała  wyróżnienie. Po dogrywce również Oliwia i Lena otrzymały dyplomy za udział i upominki ufundowane przez sponsorów.

Do konkursu uczennice przygotowywała pani mgr Joanna Janota.

Gratulujemy uczennicom naszej szkoły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *